Powitanie Wiosny

wiosna 1

20 marca dzieci z Przedszkola Publicznego w Konarzewie wspólnie z rodzicami pożegnały Zimę i powitały od dawna wyczekiwaną Wiosnę. Spragnione ciepła i zieleni dzieci dużo wcześniej rozpoczęły przygotowania do nadejścia wiosny. Dzięki sprzyjającej pogodzie szukały oznak i zwiastunów wiosny podczas spacerów, wykonały prace plastyczne o tematyce wiosennej, a także poznały wiersze i piosenki o wiośnie. Szczególnie dużo radości i zaangażowania wykazały dzieci podczas wykonywania  Marzanny.
Przedszkolaki ze swoimi paniami i rodzicami zebrały się w ogrodzie przedszkolnym , żeby wspólnie powitać wiosnę.  Dzieci witały wiosnę piosenkami, które wcześniej przygotowały w swoich grupach. Największą atrakcją było oczywiście ognisko i kiełbaski.

wiosna 2