Klub Czytających Rodzin- Zaczytane Sowy

Od września 2023 r. w ramach projektu fundacji ,,Cała Polska czyta dzieciom” w naszym przedszkolu powstał Klub Zaczytanych Rodzin –,, Zaczytane Sowy” . Pierwsze spotkanie klubu już za nami, na następne zapraszamy 14 grudnia. Podczas pierwszego spotkania głównym tematem była Miłość i książka , którą polecamy  „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham” (Sam McBratney ). W ramach klubu powstała biblioteka, która znajduje się w sali Misiów- biblioteka posiada w ofercie wiele wartościowych pozycji . Z radością informujemy, iż nas nasza biblioteka wzbogaci się o nowe pozycje książkowe, które otrzymaliśmy w ramach wyróżnienia na najlepsze spotkanie Klubu Czytających Rodzin 2023.Gratulacje dla naszego klubu i koordynatorek projektu Pani Katarzyny Rybickiej i Pani Darii Brzykowskiej- Kuźniarek.

Ogłaszamy wyniki Konkursu na najlepsze spotkanie Klubów Czytających Rodzin 2023!

Skip to content