Pomoc dla Ani

Od czwartku przed każdą salą będzie można zakupić pyszną i zdrową cegiełką na rzecz Ani.

Ponadto z pewnością jest to okazja, żeby porozmawiać z dziecięcymi serduszkami o  potrzebujących oraz chorych, zbyt często postrzeganych przez pryzmat wyglądu.

Przedszkole Publiczne ,, Mądra Sowa” w Konarzewie corocznie włącza się w akcje charytatywne  z dużą pomocą Rodziców, tym razem pomagamy naszej ,, sąsiadce” małej Ani. Prosimy Was o wsparcie – razem można więcej, a każda złotówka jest ważna.

Zachęcamy do poznania Ani- blog na fb- Mama i Ania