Rekrutacja informacje

Uwaga, informacje odnośnie rekrutacji
Szanowni Państwo, 24 kwietnia o godzinie 12.00 zostanie podana do wiadomości lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Publicznego Mądra Sowa w Konarzewie. Gdzie będzie można sprawdzić czy dziecko zostało zakwalifikowane ?
1. Zapisując dziecko do przedszkola w systemie elektronicznym nabór ,dostaliście państwo login i hasło do systemu- za ich pomocą będzie można sprawdzić czy dziecko zostało zakwalifikowane .
2. Dzieci zakwalifikowane do naszej placówki dostaną od nas mail z potwierdzeniem ( mail będzie zawierał załącznik w postaci druku Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola).
3. Lista zakwalifikowanych dostępna będzie w holu placówki .

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do dnia 5 maja 2020 r. zobowiązani są do złożenia oświadczenia woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia- druk można pobrać ze strony Nabór:

w naborze – zakładka aktualności – znajduje się instrukcja dot. elektronicznego potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola.

https://nabor.pcss.pl/dopiewo/przedszkole/aktualnosci

Ze strony przedszkola : www.przedszkolekonarzewo.pl zakładka Rekrutacja – https://www.przedszkolekonarzewo.pl/harmonogram-rekrutacji/. Na samym dole strony znajduje się Oświadczenie woli przyjęcia dziecka,

wysłać mailem na adres : przedszkole.konarzewo@dopiewo.pl lub dostarczyć osobiście do placówki w wyznaczone dni :
poniedziałek- wtorek od godz. 14.00 do 17.00
środa, czwartek, piątek od godz. 8.00 do 11.00

 

Skip to content