WIZYTA GWIAZDORA

gwiazdor

Do naszego przedszkola często przybywa dużo ciekawych gości, ale 20 grudnia  przybył ten niezwykły, wyjątkowy, długo oczekiwany przez dzieci-sam we własnej osobie-…. Tak ! …Gwiazdor( !!!) , który przyniósł ze sobą duży worek z prezentami. Zanim jednak rozdał je dzieciom, porozmawiał z Nimi trochę, spytał czy były grzeczne- mali Piraci potwierdzili, gorzej z Miśkami, u których pojawiła się tajemnicza lista z imionami niektórych przedszkolaków. Gwiazdor poprosił dzieci by zaśpiewały dla Niego piosenkę. Nasze przedszkolaki spełniły tę prośbę jak najlepiej tylko potrafiły, jako bonus nasz gość obejrzał również piękny taniec. I wreszcie nadeszła oczekiwana chwili- prezenty!!! Ucieszone przedszkolaki  odważnie i z uśmiechem na ustach podchodziły do Gwiazdorka po prezent. Było bardzo miło i przyjemnie, kochany Gwiazdorku do zobaczenia za rok.