Wiadomość dla rodziców

 Rodzice!
Zdajemy sobie sprawę, że przerwa w pracy szkoły i przedszkola to dla Was ciężki czas. Wiemy, że dla wielu z Was zorganizowanie opieki dla dzieci nie jest rzeczą prostą. Postaramy się Wam pomóc i od poniedziałku  znajdziecie na naszym profilu i stronie internetowej propozycje zabaw i aktywności dla dzieci oraz materiały do samodzielnego wydruku.

 Będą to pomysły na to, co możecie wspólnie robić w domu, aby oderwać dzieci od telewizora i telefonu oraz wspierać ich rozwój . Nasze propozycje są dobrowolne i tylko dla chętnych. Mamy nadzieję, że będą dla Was jakąś pomocą.

Zachęcamy do dzielenia się w komentarzach zdjęciami z wykonanych  zadań i prac plastycznych . Pamiętajcie również, że wciąż służymy Wam wsparciem i pomocą.  W razie jakichkolwiek problemów wychowawczo-dydaktycznych można się do nas zwrócić. Postaramy się pomóc . Mamy nadzieję, że ten trudny czas posłuży umocnieniu Waszych więzi rodzinnych, i że szybko wrócimy do normalności. Pozdrawiamy Was serdecznie . Do zobaczenia

Skip to content