Ogłoszenie wyników konkursu pt. „Mądra Sowa w świątecznej odsłonie”.

Drodzy Rodzice, drogie Dzieci!

Bardzo się cieszymy, że nasz świąteczny konkurs wzbudził tak duże zainteresowanie. Wszystkie prace okazały się bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne. Zaskoczyliście nas pomysłowością i oryginalnością. W każdej grupie wyłoniliśmy trzech zwycięzców, którzy otrzymali nagrody główne oraz dyplomy. Uwierzcie nam, że wybór był naprawdę trudny.

GRUPA ELFIKÓW

  1. Olek i Hania Gramaccy
  2. Nikola Stelmaszyk
  3. Maja Stelmaszyk

GRUPA PIRATÓW

  1. Adam Matuszewski
  2. Bartłomiej Surma
  3. Patrycja Janicka

GRUPA MISIÓW

  1. Antoni Szmiel
  2. Anna Witkowska
  3. Oliwia Stelmaszyk

W konkursie wzięli udział również:

W grupie Elfików: Julia Frąckowiak, Marcel Dudka, Mikołaj Jankowski, Miłosz Rzepecki, Amelia Wesołek, Zuzia Musiał, Dawid Kleszcz.

W grupie Piratów: Rafał Maciejewski, Pola Bednarczyk Matylda Aleksandrzak, Wiktor Wawrzyniak, Wojtek Rowiński.

W grupie Misiów: Lena Sworek, Lena Leśniczak, Igor Mrówka, Julia Stróżyńska, Maja Aleksandrzak, Daniel Kaźmierczak, Alex Skrzypczak, Ola Liszkowska, Natalia Jędras, Filip Nowaczyk, Oliwier Baranowski, Ada Borucka.

Wszystkie osoby wyróżnione otrzymały upominki. Serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Skip to content