„Kuferek Kreatywności” – spotkanie I :zabawy integracyjne

Serdecznie zapraszamy chętne dzieci i rodziców (grupa Misie i Piraci) na pierwsze spotkanie z cyklu „Kuferek Kreatywności”, które odbędzie się 31 stycznia o 16.30 w naszym przedszkolu. Podczas spotkania będziemy się integrować i świetnie bawić.

Program „Kuferek Kreatywności” skierowany jest do dzieci z Przedszkola Publicznego Mądra Sowa w Konarzewie oraz do ich rodziców i bliskich (grupa Misie i Piraci). Program będzie realizowany od stycznia 2018 do czerwca 2018 podczas spotkań raz w miesiącu (w sumie 6 spotkań).
Projekt rozpocznie się od zajęć integrujących grupę tak, aby uczestnicy mieli okazję poznać się ze sobą. W następnych miesiącach tematyka zajęć będzie zróżnicowana. Warsztaty te pozwolą na rozwój różnych sfer dziecka oraz doskonalenie wszechstronnych zdolności i kreatywności. Przede wszystkim projekt realizowany będzie w taki sposób, aby uczestnicy mogli dobrze się bawić i wzbogacić się o pozytywne doświadczenia.

Skip to content