JASEŁKA

jasełka

Okres Bożego Narodzenia to niezwykły, wyjątkowy czas pełen ciepła i radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Według tradycji naszego przedszkola dzieci z obu grup  przygotowują Jasełka. Zaproszeni Goście, z wielkim zainteresowaniem i podziwem oglądali popisy małych artystów. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę: Maryja, św. Józef, malutkie Dzieciątko Jezus, Aniołowie, Trzej Królowie , pastuszkowie i …postacie ze znanych bajek. Przedszkolaki we wspaniałych strojach przygotowanych przez Rodziców, prezentowali się doskonale i z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności zarówno recytatorskie jak i wokalne.

Świąteczny nastrój podkreślało oświetlenie i bożonarodzeniowa dekoracja .Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków.  Po przedstawieniu były brawa i gratulacje.